O nas
Projektowanie
Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu funkcjonalnych, użytecznych oraz atrakcyjnych stron www. Które z powodzeniem
Przyjazne użytkowanie
Podczas pracy analizujemy wszystkie szczegóły i aspekty projektu, dobierając najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego produktu.
Portale www
Budujemy portale, obsługujące wielotysięczny ruch użytkowników. Dzięki temu wiemy, jak tworzyć maksymalnie użyteczne projekty.
Wizerunek marki
Zapewnimy kompleksową identyfikację wizualną dla Twojej firmy: logotypy, poligrafia, wycieczki wirtualne.
Co możemy ci zaproponować?
podczas naszej współpracy potrafimy słuchać
Planowanie, szkicowanie
Rozwój projektu
Testowanie i dostarczenie produktu
web design 75%
Programowanie 90%
Marketing 55%
Fotografia 85%
Pokażemy cię od najlepszej strony.

Stosowane technologie i standardy jakości naszych stron www. Serwisy landing page.

W agencji interaktywnej Codehost dobrze wiemy, że przyszłość Internetu to urządzenia mobilne – tablety i smartfony, na których coraz częściej przeglądane są treści internetowe. W zakresie naszych kompetencji jest projektowanie stron internetowych w technologii responsywnej, dzięki której dostosowuje się ona do ekranu każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana.

561
WYKONANE PROJEKTY
24
Przyznane nagrody
160
Zadowolonych Klientów
285
Serwisów
Nasz Team
Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie.
member-1
Marcin Szafran
Creative Director
member-3
Agnieszka Kutrzeba
Creative Director
member-2
Jan Walaszek
Creative Director
member-3
Daria Grzechnik
Creative Director
Kreacja, poprzez Innowacje
Poznaj najszą Historię !

Rozwój
Tworzymy strategię online która działa
Tworzenie stron internetowych w dzisiejszym świecie to dziedzina, która cały czas się rozwija. To swego rodzaju przemysł, który kreujemy na potrzeby naszych klientów.

Jako agencja interaktywna, otwieramy się na nowe wyzwania – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność i nowoczesność, dzięki której pomagamy naszym klientom budować marki.

Tworzymy
Jesteśmy interaktywni
section-3
Jako specjaliści, przy projektowaniu stron www służymy radą i pomocą w sprawach samego brandu jak i budowania marki.

Owocna współpraca i innowacyjne rozwiązania są naszym priorytetem, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie. Nie tolerujemy szablonowej pracy, stawiamy na oryginalność rozwiązań.

Uczymy
Ciągły rozwój pracowników
W procesie projektowania www, ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, którzy kierują uwagę klientów na rzeczy nowe, ciekawe i wyjątkowe.

Stale doskonalący się, zgrany team, który kreuje nową, ciekawszą rzeczywistość to fundament, bez którego agencja interaktywna nie istnieje.

+
Chcesz, abyśmy zajęli się również twoim projektem?
To proste, wybierz odpowiedni formularz i przedstaw nam swój brief. Dogadamy wszystkie szczegóły!
CodeVideo :  3 : 44
Najnowsze wiadomości
Nazywamy się Codehost poznaj nas bliżej
9 modułów do PrestaShop, którymi Twój sklep musi dysponować
PrestaShop to jeden z najpopularniejszych silników napędzających tysiące sklepów na całym świecie. W lipcu tego roku CMS będzie obchodził swoje 10 urodziny, więc nie ma lepszej okazji, żeby zaprezentować 9 modułów, które z pewnością przydadzą się w Twoim sklepie. Nie przedłużając – zaczynamy!
6 świetnych motywów do WordPressa w stylu Medium
Proste, nieskomplikowane motywy do WordPressa zyskują na popularności. Powoli odchodzi się od przeładowanych treściami szablonów, do czego bez wątpienia przyczynił się serwis Medium, który urzekł wszystkich swoim schludnym wyglądem i układem nastawionym na wygodną konsumpcję treści. W związku z tym prezentujemy 6 motywów, dzięki którym Twój blog będzie wyglądał podobnie do Medium.
Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu własnego bloga?
Założenie własnego bloga jest niezwykle łatwym zadaniem. Z powodzeniem możesz skorzystać z wielu darmowych rozwiązań, które znacznie ograniczą koszty. Musisz jednak wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas całego procesu, ponieważ jest kilka elementów, o których nie możesz zapomnieć. W tekście tym omówimy je wszystkie i powiemy, jak założyć własnego bloga.