Usługi
Zobacz czym się zajmujemy
Nie tylko tworzymy w pełni responsywne aplikacje internetowe czy strony www - dzięki doświadczeniu i świeżym pomysłom wypromujemy Twój biznes w sieci.
iphone-ipad-2

Twoja witryna

Jest pierwszym miejscem w sieci, w którym potencjalny klient szuka informacji na temat usług firmy! Czy Twoja strona WWW, jako najbardziej powszechny nośnik informacji, jest w pełni gotowa sprostać jego oczekiwaniom? Zadbaj o to, aby klient od pierwszej chwili zachwycił się wizerunkiem Twojej firmy.

Od chwili wdrożenia strony firma będzie się jednoznacznie z nią kojarzyć. Warto zatem wkroczyć na rynek wirtualny ze skuteczną i dopasowaną witryną, która zapewni promocję marki i w szybki oraz łatwy sposób dotrze do odpowiednio wyselekcjonowanych odbiorców. Posiadanie strony jest odzwierciedleniem istnienia naszego biznesu w wirtualnym świecie. Korzyści płynące z dobrze prosperującej strony są znaczne i występują na różnych płaszczyznach – od przedstawienia oferty, po budowanie świadomości marki.

 • Strona responsywna zalecana jest przez Google
 • Strona działa znacznie szybciej, bez obciążeń
 • Niższy współczynnik odrzuceń
 • Poprawa wyników SEO

Wyobrażasz sobie funkcjonowanie bez smartfona ? Nie ?

No właśnie… Twoi klienci również. Czy wiesz, że w 2016 roku liczba użytkowników korzystających z Internetu za pomocą urządzeń mobilnych przekroczyła 2 mld? Jaki związek ma to z Twoją firmą?

Przeglądanie stron internetowych za pomocą smartfonów, czy tabletów staje się coraz powszechniejsze, dlatego tak ważna jest ich przejrzystość, prostota i odpowiednie dopasowanie, które zapewni pełen komfort użytkowania. Nie pozwól by klienci, korzystający z tabletu lub smartfona, stracili cierpliwość i uciekli z Twojej strony, zanim ta zdąży się załadować. Problemy z nawigacją i czytelnością witryn niedostosowanych do małych ekranów, powodują utratę sporej części użytkowników, często potencjalnych klientów, co przekłada się na utratę zamówień, a w konsekwencji zysków.

 • zastosować zaawansowaną analitykę internetową, np. mapy ciepła, ścieżki przepływu użytkowników,
 • polepszyć kanały komunikacji z klientami i kontrahentami,
 • umożliwić wybranym użytkownikom dostęp do konkretnych danych,
 • zapewnić bezpieczeństwo prywatnych danych dzięki dodatkowym zabezpieczeniom,
 • wprowadzić m.in. Google Tag Managera, Pixel Facebook’a,

laptop3

Strony responsywne – Responsive Web Design

Idealne dopasowanie strony WWW do każdego urządzenia ma kluczowy wpływ na to jak klient ją odbiera. Jeśli jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach. Strony responsywne – automatycznie reagują na preferencje użytkownika i dopasowują się do rozmiaru okna urządzenia.

Strony responsywne – Responsive Web Design

Idealne dopasowanie strony WWW do każdego urządzenia ma kluczowy wpływ na to jak klient ją odbiera. Jeśli jest zainteresowany Twoją ofertą, dojrzewając do zakupu bądź kontaktu, z pewnością przegląda ją wielokrotnie na różnych urządzeniach. Strony responsywne – automatycznie reagują na preferencje użytkownika i dopasowują się do rozmiaru okna urządzenia.

Coraz większa ilość sprzętu z ekranami o rozdzielczości dorównującej komputerom, przekonuje do tworzenia uniwersalnych witryn zbudowanych w technologii RWD, odchodząc od generowania osobnych projektów na urządzenia mobilne. Dzięki takiemu rozwiązaniu układ i treść naszej strony wyświetlane są poprawnie, przy zachowaniu wygody przeglądania, nie tylko w każdej rozdzielczości, ale także na różnych platformach oraz w różnych orientacjach smartfona, czy tabletu. Dzięki temu mamy pewność, że użytkownik wchodząc na naszą stronę internetową nie porzuci jej z powodu braku czytelności.

Zadbaj o klienta mobilnego!

Coraz więcej klientów szuka informacji o usługach lub produktach za pomocą urządzeń mobilnych! Z analizy raportu Webcertain wynika, iż jest to około 20% użytkowników. Prawda, że sporo?

Na obecnym rynku, wśród mocnej konkurencji i wysokiej świadomości konsumentów, niewyobrażalne jest pominięcie tak istotnego kanału komunikacji z klientem. Szeroka gama urządzeń,  a także ich różnorodne rozdzielczości, skłaniają coraz więcej firm do zbudowania strony przy użyciu technologii RWD (Responsive Web Design). Dotychczas, aby strona wyświetlała się poprawnie, konieczne było zbudowanie osobnej wersji – dedykowanej tylko urządzeniom mobilnym. Obecnie, przez wzgląd na coraz lepszą jakość i wielkość rozdzielczości przenośnych urządzeń, jest to problematyczne, czasochłonne, a przede wszystkim pozbawione sensu. Tworzenie stron w technologii responsywnej jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą mieć pewność, że ich strona internetowa dotrze do każdego klienta dopasowując się do jego ekranu.

SEM
team solution
Opracowanie strategii marketingowej oraz reklama w wyszukiwarkach.
Reklama
providing excellent services
Oferujemy szeroko pojętą reklamę. Od pojedynczego projektu po kampanie, które będą pracować na rzecz twojego wizerunku.
SEO
team solution
Pozycjonowanie stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Zaufaj.
Obsługa kampanii AdWords
team solution
Skuteczna konfiguracja linków sponsorowanych pozwala na osiągnięcie szybkich efektów.
Strony WWW
team solution
Tworzenie stron internetowych jest jedną z podstawowych oferowanych usług.
Prowadzenie fanpage
team solution
Zajmujemy się promowaniem marki poprzez obsługę kanałów social media.
Myślimy & Dostarczamy
Obszary Specjalizacji
Chcesz, abyśmy zajęli się również twoim projektem?
Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu funkcjonalnych oraz atrakcyjnych stron internetowych, które z powodzeniem zatroszczą się o wizerunek Twojej firmy, marki czy produktu. Każda strona www tworzona jest w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu witryn internetowych, a wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna analiza zarówno potrzeb jak i konkurencji naszych Klientów, zapewnia maksymalną skuteczność tworzonych przez nas projektów. W efekcie profesjonalnie zaprojektowana witryna trafia do właściwych odbiorców, promuje, sprzedaje i wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji.
Co za nami przemawia?
Realizowane strony WWW są oparte o autorski system CMS
Doświadczenie
Providing excellent services
Jesteśmy w branży od wielu lat. Nasz zespół składa się z osób będących ekspertami
Web Design
Best solutions that works
Projektujemy oryginalne strony www odpowiadające najwyższym standardom web-design.
Corporate Identity
Lorem ipsum dolor sit amet
Tworzymy wizerunki małych i dużych firm, dobierając ofertę do potrzeb naszych klientów. Księga znaku to podstawa w tworzeniu trwałej i spójnej reklamy we wszystkich mediach.
Social Media
Best solutions that works
Zrobimy wszystko aby twój profil na facebooku i instagramie był chętnie odwiedzany i lubiany. Wiemy ile jest wart ciekawy content.
Clean & modern
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet consect letur se adipisicing elit sed don eiusmod.
Setki wdrożonych projektów
Providing excellent services
Mieliśmy przyjemność pracować dla setek zadowolonych klientów.
Najlepsze & Tanie aplikacje internetowe
Omów z nami swój projekt
Plany Hostingowe
Wybierz swój najlepszy i najszybszy Hosting 🙂
Basic
$125
per month

 • 2 Hosting Accounts
 • 10 FREE Users
 • 600GB Monthly Bandwidth
 • Complete Analytics
 • Unlimited Databses

Popular
$175
per month

 • 2 Hosting Accounts
 • 10 FREE Users
 • 600GB Monthly Bandwidth
 • Complete Analytics
 • Unlimited Databses

Premium
$250
per month

 • 2 Hosting Accounts
 • 10 FREE Users
 • 600GB Monthly Bandwidth
 • Complete Analytics
 • Unlimited Databses

What clients say
Lorem ipsum dolor amet consectetur adipisic elit
trusted clients
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur elit
partner-4
partner-3
partner-2
partner-1